SEGÍTÜNK MEGVALÓSÍTANI CÉLJAID
A SPANYOL NYELVTANULÁSSAL KAPCSOLATBAN!

Írd Te az órarendet

Hozzánk bármikor jöhetsz, hiszen nálunk TE írod az órarended! Az intenzitás egyedül rajtad múlik. Nincs házi feladat, nincs kötelező óraszám! Csak a stresszmentes nyelvtanulás!

Mindig csak a következő lépésre figyelj!

Lehetsz teljesen kezdő, vagy haladó, gyors, vagy lassú, nálunk nem számít. Csatlakozz a saját szinteden, és haladj a tananyagban a számodra kényelmes tempóban! Nálunk nem kell alkalmazkodnod senkihez!

Beszélgess a SMILE mentoroddal!

Szükséged lenne egy nyelvvizsgára?Vagy beutaznád a világot? Esetleg külföldi ügyfelekkel kell tárgyalnod? Legyen szakmai ambíció, vagy hobbi, mentortanárod végigkísér a célod felé vezető úton!

¡Hablamos!

Fontos számodra a kiejtés, a naprakész, aktív nyelvtudás? Ebben anyanyelvi tanáraink segítenek neked! Spanyol vezető nyelvtanárunk egyenesen Venezuelából érkezett a csapatunkba.

Élvezd a garanciát!

A SMILE-módszer hatékonyságát mutatja, hogy tanulóink 92%-a sikeres nyelvvizsgát tesz már az első alkalommal! Mi garanciát vállalunk a nyelvvizsgádra!

SPANYOL

Szia! A nevem Maibellys Sashel George Langaigne, de mindenki csak Sashelnek hív! :)

A spanyolosok vezető tanára és angol lektor vagyok a SMILE-ban.
Caracasban, Venezuelában születtem,
itt töltöttem életem nagy részét, illetve Trinidadban és Tobagón.
Az említett két országban anyanyelvű szinten tanultam meg angolul és spanyolul.
Nagyjából 4 éve élek Magyarországon.
Az ideköltözést követően elvégeztem egy 2 éves szakközépiskolát, ahol tovább fejlesztettem a magyartudásomat.
Nagyon várom a mihamarabbi találkozásunkat!