Szeretnéd, hogy gyermeked jól beszéljen idegen nyelveket?

Igen! Ez a Smile Nyelviskolában elérhető!

A mostani helyzetben nagy problémát jelenthet, hogy gyermeked valóban meg tudja szerezni a nyelvvizsgát.

Talán még amiatt is aggódsz, hogy nem fog tudni leérettségizni vagy a mizéria miatt a sulikban hátránnyal indul az egyetemi felvételin.

Ez érthető.

Erre hoztunk megoldást a Smile Nyelviskolában!

• Felmértük, hogy mi az amire a 12-18 éves gyermekeknek most pontosan szüksége van a sikeres nyelvvizsgához

• Szakértői csapatunk ennek megvalósítására kifejlesztett egy teljesen egyedülálló online rendszert

• Ami teljesen más mint bármelyik iskolai vagy magántanári oktatás

• És valódi eredmények születnek

Angol, német és spanyol nyelven
Nyelvvizsga garanciával!

Vedd fel velünk a kapcsolatot most!

Elfogadom az Adatkezelési Tájékoztatót és hozzájárulok marketing célú megkeresésekhez.

Az internet tele van ilyen-olyan nyelvtanulós online anyagokkal, most még az is online oktatásba kezdett, aki korábban soha nem tanított.

Honnan tudod, hogy mi a különbség egy nem annyira megbízható és egy profi online oktatási rendszer között?

Smile tipp:

- nézd meg, hogy az adott iskola/tanár rendelkezik-e FB oldallal. Mennyi követőjük van, milyen posztok kerülnek ki? Saját,személyes arcokról van-e kint fotó? Lehet tudni,hogy kik dolgoznak ott? https://www.facebook.com/smilenyelviskola2000

Ez alapján már kapsz egy képet és tudsz gondolkozni azzal, hogy érdemes-e felvenni a kapcsolatot.

Az online nyelvtanulás viszonylag új dolog, mit kell tudni amikor nyelviskolát választunk?

• Van-e rendszeres időbeosztás,ami a mindennapokba egységet visz (A Smile-ban igen, minden héten előre a tanuló feliratkozik órára és azt is meghatározzuk közösen, hogy egy hónapban hány órát kell járnia a célja eléréséhez)

• Lehet-e módosítani az online órák időpontján? (A Smile-ban természetesen igen, ez a rugalmas időbeosztás a tanulók kedvence, hisz így sosem marad le az anyaggal)

• Van-e külön nyelvvizsgára felkészítés (A Smile-ban igen és garanciát is vállalunk rá)

• Vannak-e anyanyelvi tanárok (A Smile-ban igen)

• Az online órán a tanár tényleg ott van-e,a gyerek tud-e bármikor kérdezni (A Smile-ban természetesen igen)

• Személyre szabott-e az oktatás a gyerek szintjének megfelelően (A Smile-ban igen)

• Vannak-e szintfelmérések, tanfolyam közbeni visszajelzések a gyerek tudásáról (A Smile-ban igen)

• Van-e próbanyelvvizsgára lehetőség mielőtt élesben menne a gyerek nyelvvizsgázni (A Smile-ban természetesen igen)

• Van-e megfelelő idő és figyelem a szóbeli gyakorlásra a nyelviskolában (A Smile-ban igen!)

• A nyelvvizsga megszerzésére vállal-e garanciát az intézmény (A Smile Nyelviskola garanciát vállal a nyelvvizsgára!)

Árak:

Nagyon fontos, hogy erről jól döntsünk. Nagyon sok lehetőség van a piacon igazán olcsó tanfolyamoktól kezdve a nagyon drágáig. Van ahol 800-1000 Ft, van ahol 6.000 Ft-ba kerül egy órának a díja és a határ a csillagos ég

Mi, a Smile Nyelviskolában nagy gondot fordítunk arra, hogy pontosan azt a csomagot ajánljuk a szülőknek, amivel a gyermek a leghatékonyabban és leggyorsabban éri el a kívánt célt.

A tanfolyam megvásárlása egy bizalmi dolog a szülők részéről.

Ezért mi legalább fél-egy órát kérünk az elején minden elkötelezettség nélkül a szülőktől, hogy mondják el nekünk részletesen egy online megbeszélés keretében, hogy pontosan mire van szükség. Szeretnénk ha pontosan abban tudnánk segíteni, amire szükség van. Hisz minden gyermek különböző és nem lehet egy általános csomagot, szintet mindenkire ráhúzni!

Ez alapján tudjuk a legmegfelelőbb csomagot ajánlani a gyermeknek, hisz a mi célunk az, hogy ő mielőbb megszerezze a kívánt nyelvtudást!

Körülbelül 2.500 és 3.500 Ft között mozognak az óradíjak az intenzitástól függően.

A nyári kedvezmény már elérhető, amiről bővebb tájékoztatást oktatásszervezőink tudnak adni.

Vedd fel velünk a kapcsolatot most!